Felvételizőknek

ORVOSI DIAGNOSZTIKAI ANALITIKUS BSc

Korábbi évekre vonatkozó tájékoztatók

Tanévnyitó ünnepség az I. évfolyamosoknak
    A Szenátus döntése alapján a 2020/2021-es tanév tanévnyitó ünnepsége 2020. szeptember 8-án, kedden, 11 órától lesz a Főnix csarnokban, melyre minden elsőéves hallgatót és hozzátartozóját szeretettel várunk.
    Ettől a tanévtől a tanévnyitó ünnepség esetében is bevezetjük a részvételi regisztrációt, melyet a hallgatók az alábbi linken tehetnek meg:https://kerdoivek.unideb.hu/hu/tanevnyito-unnepseg-regisztracio

a 2019. szeptemberében kezdő orvosi diagnosztikai analitikus hallgatók számára:

2019. szeptember 3. (kedd) 9 óra Élettudományi Központ F008-F009 terem

Közben szintfelmérő dolgozat írása (angol középfokú nyelvvizsgával nem rendelkezők számára).

A Tanulmányi Osztály tájékoztató levele a beiratkozásról és a tantárgyfelvételről.

A levél mellékletei:

- a képzés felelős oktatóinak elérhetőségei

- tájékoztató a legalapvetőbb felsőoktatási tudnivalókról

- mintatanterv

- specializáció választásról (még a tavalyi)

- térkép

- nyilatkozat a megelőző ill. párhuzamos tanulmányokról

Kitöltése nem kötelező.

(A levél e-mail címre elektronikusan ki lett küldve 2019.08.12-én.)

Oktatási Hivatal tájékoztatója az állami ösztöndíjas finanszírozási formáról

Rövid áttekintés a magyar állami ösztöndíjas finanszírozású képzés feltételeiről
    (forrás: Oktatási Hivatal)

A felvételi eljárással kapcsolatosan információk: felvi.hu